fbpx

Jsme nově otevřený prostor v centru Ostravy a máme velkolepé cíle v oblasti udržitelného designu a architektury. Pod značkou Vestibul Interier najdete architektonický ateliér s prodejnou renovovaného nábytku a dílnou. Již brzy Vám také nabídneme e-shop s renovovaným nábytkem a doplňky s nadčasovým designem. Máte se na co těšit! 

Kamenná prodejna na Nádražní ulici funguje jako architektonický ateliér a showroom s nábytkem, který je již buď po renovaci připravený na cestu k novému majiteli, nebo na svou proměnu teprve čeká. Kousky v původním stavu jsou připraveny pro náročnější zákazníky, kteří se chtějí na budoucím vzhledu podílet a chtějí svůj záměr konzultovat s odborníkem, aby co nejlépe zapadl do plánovaného interiéru. Zakoupit u nás můžete křesla, gauče, stoly, stolky, stoličky, lustry, ale i retro doplňky převážně z období od 50. do 90. let 20. století.

Prodlužujeme životní cyklus nábytku, který si svým nadčasovým designem a kvalitou řemeslného provedení zaslouží druhou šanci. K tomuto účelu slouží také zmíněná dílna, ve které pořádáme workshopy pro veřejnost na téma renovace nábytku, doplňků či využití odpadních materiálů. V této činnosti nás podporuje společnost OZO Ostrava s.r.o.

V rámci architektonického ateliéru Vestibul Interier je možné konzultovat svůj záměr, nechat si udělat 3D návrh, studii interiéru nebo projekt rodinného domu či kanceláře.

Zastavte se za námi na Nádražní 42 a přesvědčte se, že to, co děláme, má smysl.
Děláme věci tak, jak nejlépe umíme.

Chcete vědět víc? Kontaktujte nás.