Jsme nově otevřený prostor v centru Ostravy a máme velkolepé cíle v oblasti udržitelného designu a architektury. Potřebujete navrhnout nový interiér? Máte doma kousek nábytku, který chcete nechat zrenovovat? Napište nám nebo se zastavte na Nádražní 42.

Architektonický ateliér

Plánujete rekonstrukci nebo stavbu? Pokoje, kanceláře nebo celého domu? Zastavte se za námi, rádi Vám pomůžeme s návrhem, projektem či realizací.

Renovace nábytku

Máte starý kousek nábytku, který byste chtěli zrenovovat? V rámci našich workshopů zjistěte, jak na to. Nebo svěřte renovaci nám a my se o vše postaráme!

E-shop

Máme pro Vás spoustu krásných kousků! Je jen na Vás, jestli dáte přednost nábytku zrenovovanému nebo v původním stavu.

Křesla, gauče, stoly, stolky, stoličky, lustry, ale i retro doplňky převážně z období od 50. do 90. let 20. století.

Aktuálně

Meat Design Ostrava

Meat Design Ostrava

23.-25. listopadu 2018

Vestibul Interier se poprvé zúčastní prodejní přehlídky autorského produktového designu, která proběhne v ostravské multifunkční aule Gong v DOV. Najdete nás ve stánku s číslem GF 15. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Nový e-shop

Nový e-shop

Již brzy

Připravuje pro Vás e-shop, ve kterém si budete moci zakoupit stoly, stolky, gauče, křesla a bytové doplňky převážně z období od 50. do 90. let 20. století. A to buď po renovaci nebo v původním stavu.

Nový web

Nový web

Spustili jsme nový web

Od listopadu 2018 máme nový web, prostřednictvím kterého s Vámi budeme komunikovat a sdílet zajímavé postřehy z oblasti designu a architektury. Jak se Vám web líbí? Napište nám! :-)

KONTAKT

Nádražní 42
702 00 Ostrava
Česká republika

tel.: +420 555 222 157
e-mail: info@vestibulinterier.cz

Otevírací doba:
Po-Pá / 10:00-18:00 hod.